فرصت‌های شغلی

در پراگ بر این باوریم که نیروی انسانی اصلی‌ترین چهره برند ما را شکل می‌دهد. همکاری با افراد حرفه‌ای، با انگیزه، خلاق و حساس به این شغل و کار همواره مدنظر ما بوده است و امیدواریم بتوانیم همواره به طرف روشنی و بهتر شدن حرکت کنیم.

حضور در محیطی صمیمی، فعال و سرشار از پویایی و خوشمزگی نخستین مزیت پیوستن به تیم پراگ است. کار در کنار افراد باانگیزه، متخصص و مسلط به حوزۀ کاری خود، بستر مناسبی برای رشد و بالندگی شغلی افراد کم‌تجربه و بالابردن کیفیت حرفه‌ای برای افراد پرتجربه است.

 

شما برای پیوستن به ما، ابتدا جایگاه‌های شغلی موجود را به شرح زیر بررسی کنید.

 
۱- شعبه‌ها: باریستا، شیرینی‌پز، ویتر یا فروشنده
۲- کارگاه قنادی: سرپرست خط تولید، شیرینی‌پز، پستری‌کار، نانوا
۳- پشتیبانی: راننده، خدمات

 

اگر خود را واجد شرایطی برای احراز جایگاه‌های شغلی بالا می‌دانید کافی است روی واتس‌آپ به شماره ۰۹۳۷۷۴۸۶۴۷۴ پیام دهید. در پیام خود نام و نام خانوادگی، سابقه کار، جایگاه شغلی مورد نظر، محل سکونت و شماره تماس خود را حتما بگذارید.

پس از دریافت پیام با شما قراری برای مصاحبه حضوری از طرف منابع انسانی پراگ گذاشته خواهد شد. در صورت موفقیت در مصاحبه اولیه، مصاحبه بعدی با مدیر حوزه مربوطه کاری خواهد بود. با پذیرفته شدن در پراگ به مدیریت مالی برای مراحل استخدام معرفی می‌شوید. پس از تکمیل مدارک به صورت آزمایشی و با رعایت تمام حقوق و مزایا به مدت یک ماه مشغول خواهید شد. در صورت کسب امتیازات لازم در ارزیابی عملکرد دوره آزمایشی، با شما قرارداد کاری منعقد می‌شود.